Sid & Tix

Výstavy/Shows

24.5.08 MVP Litoměřice

Výstavu Nordbohemia canis jsme měli dlouho v plánu (máme nedaleko Litoměřic chatu, tak proč si neudělat malý výlet). Menší "zádrhel" přišel v podobě delegované polské paní rozhodčí, o které je známo, že preferuje barevné borderky. Dlouho jsem zvažovala naši účast, ale nakonec jsem Sida přihlásila s tím, že zřejmě šanci na umístění nemáme, ale byla jsem na paní rozhodčí zvědavá :). V den výstavy jsem omrkla Sidovu konkurenci v katalogu a bylo mi jasné, že obliba barviček je všem známá. V naší třídě bylo 6 psů, z toho 2 blue merle, 1 modrý, 1 lila, 1 hnědý a my :). Největší šance jsem dávala psům Bastienn Lila Silver Breeze a Ushant Bohemia Alké vzhledem k jejich úspěchu u této rozhodčí na NVP v Mlad. Bol. viz www.borderkolie.websnadno.cz/NVP_MB_-_21.7.-07.htm K mému velikému údivu, odešli oba psi se známkou Velmi Dobrá. Naši třídu vyhrál modrý pes a my byli V2,res.CAC, z čehož jsem měla radost, myslím, že to byl na to, že je Sid čb celkem úspěch :)) Šli jsme pak i o res.CACIB, paní rozhodčí se docela dlouho rozmýšlela, ale nakonec titul obdržel blue merle pes Detania Victory.

Rozhodčí: Jadwiga Niciewicz, Polsko

Třída: Otevřená

Umístění: V2,res.CAC

Posudek: Silná kostra. Výborná samčí hlava. Nůžkový skus. Výborná mechanika pohybu. Vysoko nesený prut. Standartní srst.

 

Žádné komentáře
 
TOPlist